Турбіна

Турбіна

Потужність двигуна автомобіля залежить від кількості палива та об’єму повітря які поступають в двигун. Збільшити кількість палива недостатньо, якщо при цьому не збільшувати об’єм повітря потрібного для оптимального згорання суміші. Використання турбіни дає можливість збільшити об’єм повітря в циліндрах, попередньо стиснувши його. Принцип роботи турбіни двигуна такий, що в циліндри під тиском відпрацьованих газів подається стисле повітря, яке приводить в рух крильчатку турбіни.

Турбо-наддув від відпрацьованих газів найбільш ефективна система для збільшення потужності двигуна.
В автомазині фахівці запропонують вам турбіни як оригінального виробництва VAG з гарантією на два роки без обмеження пробігу, так і аналоги іменитих виробників: GARRETT, BORG-WARNER, JP GROUP, OSSCA, ККК. Також представлені турбіни власної торгової марки AND.

Для консультації та замовлення турбіни зверніться до наших менеджерів автомагазину за телефоном 050 047 11 11, чи залиште заявку на нашому сайті. Перейшовши за вкладкою «Склад запчастин» зможете ознайомитися із загально- українським складом запчастин та підібрати запчастину.

Доставка запчастин є безкоштовною, терміном 1 день.
Отримати замовлення можна в автомагазині Чернівці вул.Чкалова 27А, безкоштовно доставка кур’єром по місту, чи отримати замовлення перевізником по Україні.

Гарантія на неоригінальні запчастини надається від виробника до одного року *
Замовити зворотній дзвінок