Комплект ГРМ (ремінь, ролики)

Комплект ГРМ (ремінь, ролики)

Ви власник автомобіля Volkswagen, Audi, Seat або Skoda і Вам необхідно придбати новий комплект ГРМ? Звертайтесь у магазин автозапчастин «Автонова-Д». Саме тут Ви знайдете оригінальний комплект ГРМ, а також якісні аналоги: INA, Conti, AND.

Якісне встановленння запчастин не менш важливе ніж якість самих матеріалів, адже від цього залежить тривалість експлуатації двигуна та гарантійне зобовязання.

Заміну комплекту ГРМ необхідно виконувати згідно регламенту, адже зношений ремінь та натяжні ролики можуть призвести до обриву реміння та як наслідок коштовного капітального ремонту двигуна. Ремінь та ланцюг ГРМ в процесі експлуатації можуть розтягуватись, що в кращому випадку призведе до втрати потужності та не рівної роботи двигуна. В гіршому випадку можуть розірватися або злетіти з натяжних елементів – як наслідок капітальний ремонт двигуна і значні фінансові витрати.

Щоб правильно обрати необхідний комплект ГРМ саме для Вашого автомобіля – звертайтесь за тел. 050-047-11-11.

Купуючи запчастини у Автонова-Д і встановлюючи їх у сертифікованому СТО – ви отримаєте гарантію на придбані деталі комплекту ГРМ.

Замовити зворотній дзвінок