Ремень ГРМ

Ремень ГРМ

Велика кількість двигунів внутрішнього згорання комплектуються ремнем ГРМ, тобто реміним приводом двигуна. Робота двигуна за рахунок ремня стала значно більш тихішою, та з поєднанням двух розпредвалів вдалося також збільшити і потужність двигуна.

В сучасних умовах термін експлуатація ремня ГРМ також збільшується. На двигунахтконцерна VAG GROUP: Volkswagen, Skoda, Audi, Porshe та Seat , за умови використання оригінальних комплектів термін експлуатація може коливатись від 90тис.км 140тис.км, а в деяких випадках навіть до 240тис.км

В автомагазині АвтоНова-Д у Чернівцях, Ви зможете знайти як Оригінальний VAG ремкомплекти ГРМ та комплектуючі до них, так і аналоги по таким виробникам: INA, GATES, CONTITECH, BOSCH, DAYKO.

Для того щоб отримати консультацію та придбати ремкомплект ГРМ, Ви можете залишити заявку на сайті, Автонова-Д, зателефонувати за номером мобільного 050 047 11 11, чи завітати до нас в магазин автозапчастин. Натиснувни на вкладку «Склад запчастин» Ви зможети ознайомитися з загальноукраїнським складом запчастин компанії Автонова-Д.

Отримати замовлення можливо в автомагазині: м.Чернівці, вул.Чкалова 27А, чи замовити безкоштовну доставку кур’єром по місту, також можемо відправити будь-яким перевізником по Україні.

Гарантія на оригінальні ремкомплекти ГРМ – 2 роки, аналоги – до 1 року * .
Замовити зворотній дзвінок