Натяжні, обвідні ролики

Натяжні, обвідні ролики

Ролики невід’ємна частина роботи двигуна з моменту його пуску, тому якість його повина відповідати технічним вимогам.

Сам ролик складається з підшипника кочення, який захищений сальником, і робочого тіла яке вже контактує з самим ременем. За принципом роботи ролики можна розділити на натяжні і обідні (паразитні). Натяжні ролики потрібні для того, щоб дати необхідну натяжку ременю ГРМ, які в свою чергу бувають механічні, гідравлічні та пружинні. Обвідні ролики переважно служать для направлення ременя по правильній траекторії, переважно кріпляться на шпілку, без можливості натягу.

Автомагазин АвтоНова-Д пропонує асортимент роликів на автомобілі SKODA, AUDI, VOLKSWAGEN, SEAT, PORSCHE, як Оригінальні так і замінники: INA, RUVILLE, SKF, JP GROUP, SNR, GATES. Придбавши ролики отримуєте гарантію: 2 роки оригінал VAG , до 1 року не оригінал *.

Щоб отримати консультацію розмістіть заявку на сайті, чи зателефонуйте нам в автомагазин 050 047 11 11. Для отримання Вашого замовлення, скористатись безкоштовною доставкою містом Чернівці, або завітавши до нас в магазин, за адресою:  вул.Чкалова 27А, та замовити відправлення на будь яке відділення перевізника по всій Україні.

*ГАРАНТІЙНІ ТЕРМІНИ ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ ЗАВОДОМ ВИРОБНИКОМ ТА ПОЧИНАЄТЬСЯ З МОМЕНТУ ПЕРЕДАЧІ ЗАПЧАСТИНИ ПОКУПЦЮ.
Замовити зворотній дзвінок