Фільтр салону

Фільтр салону

Фільтр салону  призначений для очищення повітря, що надходить зовні, в салон автомобіля та робить поїздку комфортнішою для водія та пасажирів. Крім механічних домішок, що містяться в повітрі, фільтр видаляє з повітря, що поступає, вихлопні гази, сажу, тютюновий дим, роблячи повітря в салоні автомобіля свіжим і приємним для дихання.

Як зрозуміти, що потрібна заміна салонного фільтра: постійний неприємний запах в салоні, особливо після включення кондиціонера; в салоні швидко запотівають вікна, тримається підвищений рівень вологості; в салон швидко проникають зовнішні запахи.

Залежно від конструкції автомобіля, установка і заміна фільтра може проводитися як з салону, так і з-під капота. В середньому заміну салонного фільтра рекомендується проводити не рідше ніж раз на рік.

В магазині «Автонова-Д» можна придбати як оригінальні (звичайні паперові, вугільні, антиалергенні) так і не оригінальні (звичайні паперові, вугільні) фільтра таких брендів як Bosch, Meyle, JP Group, Dello, Japan Cars, Mahle, Mapco, Mann, Purflux, UFI, UNIQUE, VIKA та AND, WIX.

Щоб придбати повітряний фільтр салону, розмістіть замовлення на сайті, або зателефонуйте нам.

Ви можете забрати товар в офісі магазину, або замовити безкоштовну доставку по Чернівцях, чи  кур’єрськими службами в будь-яке місце по Україні.

Замовити зворотній дзвінок