Масляний насос

Масляний насос

Масляний насос необхідний для створення тиску в системі змазки,тим самим забезпечуючи змазку рухомих частин двигуна. В системі змазки з сухим картером масляний насос виконує функцію перекачки мастила з масляного піддону в картер. Масляний насос приводиться в роботу від колінчастого валу, чи розподільчого з допомогою приводного вала. По характеру управління масляні насоси бувають нерегульовані та регульовані. В залежності від конструкції масляні насоси можуть бути як шестерного типу так і роторного.

Ми рекомендуємо обирати оригінальний масляний насос, від цього буде залежати ефективна робота Вашого двигуна. В автомагазині представлені масляні насоси перевірених аналогів відомих брендів SWAG, PIERBURG, DELLO, JP GROUP, OSSCA.

Вам потрібен масляний насос двигуна? Ми із задоволенням підберемо вам найоптимальніше рішення! Скористайтесь номером телефону 050 047 11 11 чи залиште заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами.

Для того, щоб отримати замовлення, замовте безкоштовну доставку кур’єром по місту, якщо вам зручно завітайте до  автомагазину, який знаходиться м.Чернівці вул.Чкалова, 27А.

Гарантія від виробника: оригінал VAG – 2 роки ; аналоги – до 1 року. *
Замовити зворотній дзвінок