Моторна олива

Моторна олива

В автомагазині «АвтоНова-Д» представлено широкий вибір мастил. Тут Ви можете вибрати бренд моторного масла та літраж, підібрати за допуском і рекомендаціями автовиробників. Ми забезпечили необхідний асортимент сертифікованої моторної оливи для автомобілів Volkswagen, Seat, Audi, Porsche, Skoda.

Автомагазин «АвтоНова-Д» пропонує Вам тільки якісний продукт від офіційних дистриб’юторів. Якщо Вам буде необхідна консультація наші фахівці завжди допоможуть Вам уточнити визначитися з продуктом, умовами оплати і доставки.

Слід пам’ятати, синтетичне мастило володіє високим індексом в’язкості, що дозволяє зберігати текучість при низьких температурах і забезпечувати надійне змащування при високих температурах, а висока термоокислювальна стабільність, дозволяє мастильному матеріалу зберігати свої експлуатаційні властивості на належному рівні протягом тривалого терміну, що гарантує надійний догляд і роботу двигуна, а також збільшує його ресурс. Це важливо в дуже жарку пору року, коли навіть у простих легкових авто температура масла перевищує 120 градусів, а більш дешеві масла при такому режимі починають «скипати» і «піниться».
Мастила, що пропонує автомагазин мають у своєму складі присадки, які одночасно змащують та очищають рухливі деталі двигуна.

Заповніть інформацію і менеджер автомагазину Вам зможе порекомендувати та підібрати мастило саме у відповідності до типу двигуна Вашого автомобіля.

Доставка мастила по місту Чернівці – безкоштовна, в інші міста – кур’єрськими службами.

Замовити зворотній дзвінок