Розподільчий вал

Розподільчий вал

Розподільчий вал забезпечує функціонування газорозподільчого механізму. Він представляє собою вал з кулачками, форма та кут кулаків визначають фази газорозподілу,а саме момент відкриття – закриття клапанів. Розрізняють переважно дві схеми розміщення розподільчого вала: одновальна SOHC та двухвальна DOHC.

Розподільчий вал рекомендовано обирати Оригінальний VAG, проте в магазині представлений великий вибір аналогів таких як FRECCIA, AE, JP GROUP, KOLBENSCHMIDT для автомобілів марки Skoda, Volkswagen, Audi, Porshe, Seat.

Виходячи з Ваших рекомендацій менеджер з продажу запчастин зможе Вам підібрати та порекомендувати розподільчий вал який буде відповідати вимог Вашого автомобіля. Телефонуйте за номером 050 047 11 11 або залишайте заявку на сайті.

Також маєте можливість переглянути наявність запчастин на загальноукраїнському складі компанії AutoNova-D.
Обравши запчастину Ви зможете самостійно отримати її в автомагазині який знаходиться за адресую м.Чернівці, вул.Чкалова 27А чи скористатися безкоштовною доставкою в межах м.Чернівці. Також є можливість оформити доставку кур’єрською службою по Україні.

Замовити зворотній дзвінок