Насос охолоджуючої рідини

Насос охолоджуючої рідини

Помпа виконує надзвичайно важливу функцію у роботі двигуна. А саме, забезпечує циркуляцію антифризу з метою підтримання робочого температурного режиму.

У разі підвищення або зниження температури за межами норми (80º-90ºС) в’язкість оливи змінюється, вона гірше подається в пари тертя, зменшується потужність та швидше зношуються деталі двигуна. Перегрів двигуна може призвести до його повної зупинки та коштовного ремонту.

Саме насос охолоджуючої рідини забезпечує відведення зайвого тепла, яке утворюється за рахунок тертя деталей та контакту з гарячими газами.

У разі необхідності заміни помпи необхідно надавати перевагу якісним запчастинам від перевіреного виробника, саме тоді ви будете впевнені у тривалій та якісній експлуатації Вашого автомобіля.

Автонова-Д надає широкий вибір асортименту запчастин, як оригінальних так і не оригінальних,  запчастин Volkswagen, Seat, Audi, Porsche, Skoda,

В разі встановлення відповідних запчастини на кваліфікованому СТО – отримаєте гарантію на оригінальні з/ч до 2-х років, на неоригінальлі – до року*.

Самовивозу із торгової точки за адресою м.Чернівці, вул.Чкалова 27A, також доставка кур’єрськими службами.

*гарантійні терміни встановлюються заводом виробником та починається з моменту передачі запчастини покупцю.
Замовити зворотній дзвінок