Комплект зчеплення (диск, корзина)

Комплект зчеплення (диск, корзина)

Механізм зчеплення з’єднує моторну частину автомобіля з ходовою. Двигун весь час знаходиться в робочому стані і передає обертовий момент через «посередників» до коліс автомобіля. Саме щеплення і є тим «посередником», який вирішує: рухатись колесам при ввімкненому двигуні, чи ні. Основна робота зчеплення – це тертя дисків, що в свою чергу призводить до закономірного зносу складових механізму зчеплення.

Вам потрібно придбати комплект зчеплення, наші фахівці допоможуть в підпорі та порадять кращий варіант, що використовується на автомобілях SKODA, SEAT, VOLKSWAGEN, AUDI, PORSCHE, як оригінального виробництва VAG так і аналоги провідних брендів: Luk, SACHS, VALEO, JP GROUP.

Оформити замовлення на комплект зчеплення можна зателефонувавши за номером 050 047 11 11, залишивши заявку на сайті і наші менеджера з вами зв’яжуться.

Отримати замовлений комплект зчеплення можливо завітавши до в автомагазин за адресом м.Чернівці вул.Чкалова 27А, замовити доставку по Україні зручним для вас перевізником і будь який куточок країни, чи попередньо узгоджену безкоштовну доставку кур’єром по місту Чернівці.

Замовити зворотній дзвінок