Повітряний фільтр

Повітряний фільтр

Повітряний фільтр забезпечить двигун Вашого автомобіля чистим повітрям, який вкрай необхідний в процесі згоряння палива. Повітряний фільтр очищає повітря від домішок, частинок дорожнього покриття, піску, пилу, комах, які можуть потрапляти в камеру згоряння із зовнішнього середовища.

Рекомендується повітряний фільтр змінювати кожні двадцять тисяч кілометрів, якщо Ви експлуатуєте Ваш автомобіль в місцевості із середнім ступенем забрудненості навколишнього середовища. У регіонах підвищеного забруднення, де присутня скупчення промислових підприємств, рекомендується частіша заміна повітряних фільтрів.

В автомагазині «АвтоНова-Д» знайдете широкий асортимент оригінальних повітряних фільтрів та їх аналогів для автомобілів Audi, Volkswagen , Porsche, Skoda та Seat.

В наявності автомагазину оригінальні повітряні фільтри та інших відомих брендів OSSCA, AND, Bosch, Dello, Knecht, Mahle, Mann.

Підібрати і придбати повітряний фільтр можна замовивши повітряний фільтр двигуна по телефону або в автомагазині. Фахівці компанії «АвтоНова-Д»  допоможуть Вам правильно підібрати фільтр на Ваш автомобіль.

Отримати товар з магазину Ви зможете самостійно за адресою м.Чернівці, вул.Чкалова 27A, або замовити безкоштовну доставку по місту Чернівці чи доставкою кур’єром в будь-яке місто України.

Замовити зворотній дзвінок